top of page

BEZPIECZEŃSTWO IT

audytbezpieczenstwa.jpg

Audyt bezpieczeństwa aplikacji webowych jest prowadzony bez znajomości kodów źródłowych ani konfiguracji aplikacji. Testy realizowane są przez manualne oraz automatyczne ataki na aplikację webową.

więcej.

audytbezpieczenstwainfrastrukturysieciowej.jpg

Umożliwia weryfikację aktualnego bezpieczeństwa sieci, wskazuje ewentualne słabe punkty, które przyczyniają się do utraty informacji w systemach informatycznych. Analizując skuteczność stosowanych przez organizację zabezpieczeń wskazujemy na ryzyko włamania z wewnątrz i rozprzestrzeniania ataków. Finalnie sugerujemy, jak wzmocnić zabezpieczenia sieci. 

więcej.

audytwifi.jpg

Test obejmuje skanowanie wskazanej przez Klienta sieci bezprzewodowej. Audyt umożliwia wdrożenie modernizacji poprawiających jakość pracy lub kontrolę konfiguracji i funkcjonowania sieci WiFi; często może też zwiększyć poziom bezpieczeństwa danej instalacji.

więcej.

ecommerce.jpg

Test bezpieczeństwa platformy, będącej sklepem internetowym, zakłada badanie wszystkich standardowych zagrożeń dotyczących bezpieczeństwa aplikacji webowych oraz związanych ze świadczeniem usług e-commerce.

więcej.

audyt-kodu-zrodlowego-aplikacji.jpg

Audyt kodu źródłowego to usługa analizy kodu aplikacji, której celem jest wykrycie nieprawidłowej architektury, niebezpiecznych i niewspieranych bibliotek, umyślnych furtek (backdoor), naruszeń prawnych i licencyjnych oraz błędów bezpieczeństwa powstałych w trakcie wytwarzania oprogramowania przez zespół developerów.

więcej.

analizypowlamaniowe.jpg

Informatyka śledcza i reagowanie na incydenty (analiza incydentów) jest to zgodne ze sztuką zabezpieczenie materiału dowodowego, analiza incydentów, takich jak hakerskie ataki oraz analiza artefaktów aktywności.

więcej.

testysocjotechniczne.jpg

Socjotechnika jest metodą wykorzystującą podatności ludzi i tworzonych przez nich organizacji. Typowy atak socjotechniczny polega na manipulowaniu przez atakującego swoją tożsamością w celu skłonienia atakowanego do wykonania (lub zaniechania) planowanych czynności.

więcej.

szkoleniabezpieczentwoit.jpg

Partner technologiczny:

BizTech_logo_bez_tla.png
TA_logo_2_pionowa_rgb.png
bottom of page