top of page

Stoisko doradcze BDO i C&C na Kongresie Prawa Pracy i HR

Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR
Kongres Prawa Pracy i HR

VII Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy i HR już za nami! Przez 3 dni – od 18 do 20 października – ponad 80 przedstawicieli instytucji i organizacji związanych z rynkiem pracy miało okazję zapoznać się z najnowszymi zmianami w przepisach z zakresu prawa pracy. 7. edycja wydarzenia gościła wielu wybitnych specjalistów, którzy prowadzili interesujące prelekcje, warsztaty praktyczne i liczne wystąpienia bogate w case studies. Dla uczestników kongresu zostało przygotowane specjalne stoisko BDO i C&C Chakowski & Ciszek, gdzie goście mogli zasięgnąć darmowych porad prawnych z zakresu prawa pracy, zadać pytania ekspertom, otrzymać folder oraz upominek.

- To pierwsze tego typu konferencja, na której zaprezentowaliśmy nasze wspólne stoisko doradcze. Była to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, zdobycia kontaktów, a także szczegółowego zaprezentowania naszych usług. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i było bardzo chętnie odwiedzane przez uczestników. Tym wydarzeniem rozpoczęliśmy pierwszy etap promocji naszej oferty i bezpośrednich spotkań z potencjalnymi klientami. – mówi Sławomir Chrzanowski, Dyrektor Działu Szkoleń BDO.

Maciej Chakowski, wspólnik C&C Chakowski & Ciszek dodaje:

- Na VII Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy i HR pojawiłem się nie tylko jako prelegent, ale także ekspert doradczy. Nasze stoisko umożliwiło bezpośrednie spotkania z dotychczasowymi i nowymi klientami, a także pierwszą pomoc doradczą w zakresie prawa pracy. Najwięcej pytań dotyczyło usługi związanej z optymalizacją czasu pracy oraz audytem i optymalizacją wynagrodzeń. Jestem przekonany, że już wkrótce znów weźmiemy udział w kolejnych konferencjach, gdzie będziemy mogli zaprezentować nasze usługi nowej grupie klientów.

25 października nasi eksperci – Sławomir Chrzanowski, Maciej Chakowski oraz Przemysław Ciszek – pojawili się także na II edycji konferencji Przy Lunchu o Prawie, która odbyła się we Wrocławiu. 

Usługi świadczone przez BDO i C&C Chakowski & Ciszek koncentrują się na następujących zagadnieniach merytorycznych: optymalizacji czasu pracy i regulacji dotyczących wynagradzania i premiowania pracowników, procesowym prawie pracy, relacjach pracodawcy ze związkami zawodowymi, audytach zgodności z przepisami prawa pracy, ochroną danych osobowych osób zatrudnionych, a także zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce i delegowanie pracowników za granicę.

 

Szczegółowe informacje dotyczące usług znaleźć można w naszym folderze, a szczegółową relację z kongresu znajdą Pństwo na łamach E-biuletynu BDO Prawo Pracy i HR.

 

bottom of page