top of page

C&C Chakowski & Ciszek i BDO łączą siły

BDO i kancelaria C&C Chakowski & Ciszek nawiązały stałą współpracę dotyczącą  realizacji usług doradczych z zakresu szeroko pojętego prawa pracy. Wspólnym celem firm jest świadczenie kompleksowych usług consultingowych w oparciu o bogate doświadczenia w zakresie prawnych uwarunkowań zatrudniania pracowników w Polsce i za granicą. Współpraca obu podmiotów będzie realizowana w ramach usług świadczonych przez Dział  Szkoleń i Doradztwa BDO.  

 

- Dzięki nawiązanej współpracy z naszych usług skorzystają zarówno obecni klienci BDO (uczestnicy naszych szkoleń, klienci doradztwa podatkowego czy usług audytorskich), ale także nowa grupa firm szukająca doradztwa z zakresu prawa pracy. Jesteśmy przekonani, że nasza szeroka wiedza ekspercka i bogate, 25-letnie doświadczenie firmy BDO pozwolą zaoferować najwyższej jakości usługi w obszarze szeroko pojętej polityki zatrudnienia – mówi Maciej Chakowski, wspólnik kancelarii C&C Chakowski & Ciszek.

Prezes BDO Andre Helin podkreśla, że BDO wciąż stawia na rozwój szeroko pojętych usług doradczych dla biznesu, komplementarnych z oferowanymi już obecnie produktami doradczymi, tak aby prezentować swoim klientom coraz szerszy ich zakres.

- Doradztwo w zakresie prawa pracy to nowy projekt, nad którym pracowaliśmy wiele miesięcy. Usługi, które oferujemy cieszą się zainteresowaniem wśród klientów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Wspólnie z partnerami z kancelarii C&C Chakowski & Ciszek będziemy dążyć do umocnienia pozycji na rynku profesjonalnego doradztwa z zakresu prawa pracy.

Zdaniem Przemysława Ciszka, wspólnika kancelarii C&C Chakowski & Ciszek podpisana umowa o współpracy będzie korzystna nie tylko dla obu firm, ale również pozwoli zaoferować dodatkową wartość zarówno klientom C&C Chakowski & Ciszek jak i BDO.

Usługi świadczone przez BDO i C&C Chakowski & Ciszek koncentrują się na następujących zagadnieniach merytorycznych: optymalizacji czasu pracy i regulacji dotyczących wynagradzania i premiowania pracowników, procesowym prawie pracy, relacjach pracodawcy ze związkami zawodowymi, audytach zgodności z przepisami prawa pracy, ochroną danych osobowych osób zatrudnionych, a także zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce i delegowanie pracowników za granicę.

 

O BDO

BDO rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1991 roku, jako jedna z pierwszych na polskim rynku firm audytorsko-doradczych. Posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie zatrudnia blisko 300 konsultantów i ekspertów, w tym ponad 20 biegłych rewidentów, a także kilkunastu doradców podatkowych i radców prawnych. Klientami BDO są przede wszystkim podmioty z „Listy 500” największych przedsiębiorstw polskiej gospodarki notowanych w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz instytucje finansowe. 

O C&C Chakowski & Ciszek

C&C Chakowski & Ciszek łącząc wiedzę ekspercką z różnych dziedzin (prawo pracy, prawo ubezpieczeń, prawo podatkowe) oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorców w obszarze szeroko pojętej polityki zatrudnienia. C&C Chakowski & Ciszek świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorstw działających na polskim rynku jak również dla tych przygotowujących się do zainwestowania w naszym kraju.

 

bottom of page